niedziela, 13 listopada 2016

Świąteczny Konkurs Językowy!

Nadszedł czas na językowy konkurs. Do wygrania fantastyczne książki do nauki języków przygotowane przez wydawnictwo Preston Publishing: "Matura z angielskiego", "Hiszpańska gramatyka inaczej" oraz "Niemiecki w tłumaczeniach cz. 4". Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Polub fanpage naszej kampanii na Facebooku: Choose Your Language

2. Polub konkursowy post na Facebooku

3. W formularzu wybierz nagrodę (lub nagrody) i odpowiedz na krótkie pytanie (pytania) konkursowe: https://goo.gl/forms/D2UAP5myPjtrdrp72

Tak, to naprawdę wszystko :) Zapoznajcie się także z regulaminem naszego Świątecznego Konkursu Językowego! Oto on.

Regulamin:

1. Konkurs trwa od 13 listopada do 11 grudnia 2016 roku. 
2. Nagrody w konkursie sponsorowane są przez Preston Publishing.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage'a Choose Your Language i posta konkursowego na Facebooku oraz poprawne wypełnienie formularza.
4. Każdy uczestnik może wybrać maksymalnie trzy nagrody, musi udzielić wtedy odpowiedzi na trzy pytania konkursowe zawarte w formularzu.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 18 grudnia 2016 r.
6. Grupa Choose Your Language wybierze osobno dla każdej nagrody najciekawszą, najbardziej oryginalną odpowiedź.
7. O wygranej poinformujemy drogą e-mailową oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.
8. W razie niespełnienia warunków z pkt. 3 lub braku odpowiedzi na naszego e-maila w ciągu 3 dni, nagroda zostanie przekazana innej, wybranej przez nas osobie.
9. Grupa Choose Your Language zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz samodzielnego rozstrzygania wszelkich zaistniałych sporów.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie :) Powodzenia!

Udostępnij:

1 komentarz:

  1. Przyznam bez bicia, że na twój blog wpadłam przez LC. Zobaczyłam, że językowy, i pomyślałam sobie: czemu nie? Akurat odniosło mnie do postu konkursowego i nawet chciałam wziąć udział i zawalczyć o angielski lub hiszpański, ale dlaczego wszystko musi się kręcić dookoła facebooka? :c

    Pozdrawiam
    Morrigan

    OdpowiedzUsuń